purjekool

Orissaare Purjetamiskoolis annamegi lastele oskuse iseseisvalt mõelda, otsuseid langetada ja tagajärgedega leppida. See on kui harjutus iseseisvaks eluks- arenemine vastutustundlikuks kodanikuks! Purjetamisalane huviharidus nii algajatele kui edasijõudnutele. Trenni on oodatud kooliealised lapsed, kes tahavad purjetamisega lähemalt tutvust teha.

Eesmärk on õpetada lastele ja noortele vanuses 7-18 aastat õppekava alusel purjetamist svertpaatidega. Arendada lastes vastutustunnet, püsivust, distsipliini ja otsustusvõimet. Täiendada õpilaste teadmisi mereohutusest ja käitumisest merel. Tõsta läbi purjetamise kogukondlikku kuuluvustunnet- sõbrad, treenerid, teineteise abistamine, suhtlemine. Tuua Orissaare tagasi Eesti merekaardile ning purjetamismaastikule.
Kooli pidaja: MTÜ Orissaare Jahtklubi

toimub

saada meitele kiri kut köht koriseb või niisama isutab...

õpetajast

Juba varases lapsepölves käisin ujumistrennis ning
mitte kaua peale seda öppisin ka surfama ning teen seda tänaseni, söidan eelkõige lohesurfi ja wakeboardi. Nüüd olen juba mönda aega väikelaevajuhi lubadega kapten ning kogunud möödukalt merekogemust mitme nädala pikkuste meresöitudega ja külastanud hulganisti imekauneid Eesti väikesaari. Ühtlasi olen ka Orissaare Vabatahtlik Merepääste MTÜ asutajaliige.

asukoht ja kontakt