Search
Close this search box.

purjekool

Purjetamisalane huviharidus nii algajatele kui edasijöudnutele! Trenni on oodatud kooliealised lapsed, kes tahavad purjetamisega lähemalt tutvust teha. Orissaare Purjetamiskoolis anname lastele oskuse iseseisvalt möelda, otsuseid langetada ja tagajärgedega leppida. See on kui harjutus iseseisvaks eluks- arenemine vastutustundlikuks kodanikuks!

Eesmärk on öpetada lastele ja noortele vanuses 7-18-aastat öppekava alusel purjetamist svertpaatidega, arendades lastes ühtlasi vastutustunnet, püsivust, distsipliini ja otsustusvöimet, ning täiendada öpilaste teadmisi mereohutusest ja käitumisest merel. Purjetamine aitab tösta ka kogukondlikku kuuluvustunnet – söbrad, treenerid, teineteise abistamine, suhtlemine.

Orissaare Purjekooli suurem eesmärk on tuua Orissaare tagasi Eesti merekaardile ning purjetamismaastikule.

Kooli pidaja: MTÜ Orissaare Jahtklubi

toimub

saada meitele kiri, kut soovid rohkem infot...

õpetajast

Juba varases lapsepölves käisin ujumistrennis ning
mitte kaua peale seda öppisin ka surfama ning teen seda tänaseni, söidan eelkõige lohesurfi ja wakeboardi. Nüüd olen juba mönda aega väikelaevajuhi lubadega kapten ning kogunud möödukalt merekogemust mitme nädala pikkuste meresöitudega ja külastanud hulganisti imekauneid Eesti väikesaari. Ühtlasi olen ka Orissaare Vabatahtlik Merepääste MTÜ asutajaliige.

asukoht ja kontakt